pass1920

Promujemy Talenty

dotx2Dzień Odkrywania Talentów obchodzony corocznie 21 marca jest doskonałą okazją do zaprezentowania dokonań uzdolnionych uczniów.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami dobrych praktyk.

 

 

XV Narodowy Dzień Życia

ndz19mini21 marca w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku odbyła się konferencja regionalna związana z obchodami XV Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia pod hasłem Życie jest sztuką.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem przyjęli: Biskup Włocławski Wiesław Alojzy Mering oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki

Więcej…
 

Podsumowanie etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polakach

minwpp1928 lutego w sali dydaktycznej naszego Centrum odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego VII edycji Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach, którego tegorocznym bohaterem jest Marian Rejewski - matematyk, kryptolog, który złamał szyfr Enigmy.

Więcej…
 

Film w szkole. Narzędzia i wiedza

heading-image-action16 lutego w naszej placówce odbyły się interesujące warsztaty z edukacji filmowej, które poprowadził dr Robert Pruszczyński z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.
Podczas zajęć nauczyciele dowiedzieli się, jak skutecznie zainspirować uczniów i wykorzystać film w edukacji oraz działaniach pozaszkolnych.

Więcej…
 

Dzień Bezpiecznego Internetu

minidbi19Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. i angażują się w niego państwa z całego świata.
5 lutego nauczyciele bibliotekarze z KPCEN wzięli udział w konferencji będącej centralnym elementem obchodów DBI, która odbyła się w Teatrze Palladium w Warszawie.

Więcej…
 

ferie1

 

I      OFERTA  BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ DLA UCZNIÓW
       - otwarte zajęcia edukacyjne i lekcje biblioteczne

 

II     OFERTA KPCEN DLA NAUCZYCIELI
       - formy doskonalenia

 

Zgłoszenia: tel. 54 231 33 42 lub mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

List Minister Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała 8 lutego list do  Nauczycieli i Dyrektorów szkół.
List
Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 29
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka