pass1920

Rozwijanie kompetencji przyszłości

erasminni

5 czerwca zapraszamy nauczycieli zainteresowanych rozwijaniem u uczniów kompetencji, które w najbliższej przyszłości będą im niezbędne w dorosłym życiu na Dzień z Erasmus+.
Udział w projektach edukacyjnych Erasmus+ oraz eTwinning wspiera u uczniów rozwój najważniejszych kompetencji kluczowych – językowych, cyfrowych, społecznych i obywatelskich w prostej i przystępnej formie z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej.

buttonnowy

Więcej…
 

Odkryj talent w swoim uczniu 2019

ludzik motminiKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest Miejscem Odkrywania Talentów.
W związku z tym zapraszamy nauczycieli do udziału w konkursie - Odkryj talent w swoim uczniu 2019, którego celem jest prezentacja szerokiego spektrum działań pracy z uczniem zdolnym i uzdolnionym.

Więcej…
 

wielkanoc2019www

 

Pierwsza pomoc w praktyce

minippwZapraszamy na praktyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich pracowników zatrudnionych w placówce oświatowej, które pozwoli w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia udzielić skutecznej i świadomej pomocy poszkodowanemu.
Szkolenie prowadzi dyplomowany, czynny zawodowo ratownik medyczny z wieloletnią praktyką. 

buttonnowy

Więcej…
 

Wielka Zbiórka Książek 2019 zakończona

wwwzk1

Z sukcesem zakończyliśmy Wielką Zbiórkę Książek, która w bieżącym roku odbywała się pod hasłem: Oddaj książkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych i trwała od 23 kwietnia do 26 maja.

Dzięki zaangażowaniu naszego Centrum udało się zebrać 430 książek wydanych po 2000 roku, a które przekazane zostaną nowym szpitalnym bibliotekom, hospicjom, domom dziecka oraz świetlicom dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej…
 

Kwietniowi Antypiraci działają także w maju

W tym roku z przyczyn obiektywnych niektórzy z Kwietniowych Antypiratów mogą mieć problem z terminowym przeprowadzeniem działań. 
Od zarejestrowanych uczestników wpłynęła propozycja, aby akcję przeprowadzić w Tygodniu Bibliotek, czyli 8–15 maja. Dopuszczamy także inne, dogodne dla Państwa terminy.

Więcej…
 

III edycja przeglądu „Na kujawską nutę” za nami

minnkn1923 maja odbył już po raz trzeci organizowany przez KPCEN we Włocławku we współpracy z Centrum Kultury Browar B we Włocławku Przegląd dziecięcych grup tanecznych z przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej kultywujących kulturę regionu „Na kujawską nutę”.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 29
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka