pass1920

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

20190703 stypendia-75eec8cdNawet 500 złotych miesięcznie mogą otrzymać utalentowani i pracowici uczniowie kujawsko-pomorskich szkół w ramach marszałkowskich programów stypendialnych. Nabór wniosków na stypendia w roku szkolnym 2019/2020 ruszy z początkiem września. Na wsparcie przyznawane na dziesięć miesięcy może liczyć 2 tysiące uczniów. Wakacje to dobry czas na przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Więcej…
 

Kształcimy kadry kierownicze

minizowsKurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą dobiegł końca. Grażyna Troszyńska dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wręczyła świadectwa ukończenia oraz złożyła serdeczne gratulacje uczestnikom.

Więcej…
 

Jubileuszowa edycja konkursu "Na Zachód od Odry"

minnzo19Już po raz dziesiąty uczniowie ze szkół podstawowych naszego regionu udowodnili, jak piękny może być język niemiecki w prezentacjach utworów literackich i muzycznych podczas konkursu „Na Zachód od Odry”, zorganizowanym 14 czerwca w naszej placówce.

Więcej…
 

Odkrywamy talenty z KPCEN-em

miniotw19Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku Miejscem Odkrywania Talentów – przykłady dobrych praktyk 2019 to konferencja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego, która odbyła się w naszym Centrum 12 czerwca.

Więcej…
 

Odjazdowy bibliotekarz 2019

minob19

Ogólnopolska akcja Odjazdowy Bibliotekarz to wydarzenie, które ma na celu zachęcić miłośników książek do aktywnego promowania czytelnictwa. Zgodnie z ideą akcji nasze Centrum 7 czerwca zorganizowało po raz piąty rajd rowerowy.

Więcej…
 

Jak nie czytam, jak czytam

minjncjc

7 czerwca włączyliśmy się w ogólnopolską akcję Jak nie czytam, jak czytam. Jej głównym celem było propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Zgodnie z ideą akcji uczniowie włocławskich szkół, ich opiekunowie oraz pracownicy naszego Centrum czytali swoje ulubione książki.

Więcej…
 

Dzień z ERASMUS+

minerassDzień z ERASMUS+ to wydarzenie edukacyjne, które 5 czerwca zorganizowało Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Regionalnym Punktem Informacyjnym ERASMUS+ działającym przy Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 29
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka