pass1920

Posiedzenie zespołu redakcyjnego UczMy

minuczePierwsze w bieżącym roku szkolnym posiedzenie członków zespołu redakcyjnego Kujawsko-Pomorskiego Przeglądu Oświatowego UczMy odbyło się w naszym Centrum.

Więcej…
 

Narodowe Czytanie 2019

nc2019 min

Wspólne czytanie nowel polskich, stanowiących wybór z kanonu naszej literatury, które miało miejsce w naszym Centrum 7 września, dostarczyło organizatorom i uczestnikom wielu radości i wzruszeń. KPCEN we Włocławku odwiedzili tego dnia nauczyciele i uczniowie włocławskich szkół: II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 23.

Goście wydarzenia, realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem Pary Prezydenckiej, mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych przez nas na ten dzień atrakcji:

Więcej…
 

List Ministra Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował 28 sierpnia list do Nauczycieli z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/ 2020.
List

 

Nauczyciel na starcie

seminarium newNauczycieli rozpoczynających pracę w zawodzie zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań w ramach seminarium Nauczyciel na starcie.
Celem zajęć jest stworzenie uczestnikom możliwości doskonalenia umiejętności dydaktycznych i wychowawczych w procesie nauczania - uczenia się.

Termin:
19.09.2019 r., godz. 15.30-17.45

buttonnowy

 

Warsztaty dla zawodowców

warsztatyW związku z koniecznością zatwierdzenia szkolnych planów nauczania do końca sierpnia 2019 roku zapraszamy dyrektorów i nauczycieli szkół szkolnictwa branżowego na 6-godzinne warsztaty metodyczne z Metodologii opracowania planu nauczania do zawodu na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego.

Termin:
22.08.2019 r., godz. 10.00-15.00

buttonnowy

Więcej…
 

waka www

 

Konkurs dla czytelników z wyobraźnią

konkurs dla bibliotekW imieniu Organizatora zapraszamy do udziału w konkursie łączącym zamiłowanie do czytania i podróży. Na autorów zwycięskich prac czekają atrakcyjne nagrody i możliwość publikacji na blogu organizatora.

Termin:
31.07.2019 r.

Szczegóły oraz regulamin konkursu TUTAJ

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 29
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka