pass1920

Nowe kody PIN do wirtualnej czytelni Ibuk Libra

IBUK libraminDrodzy czytelnicy,
Obowiązujące kody PIN umożliwiające korzystanie z platformy Ibuk Libra straciły ważność z końcem września. Zapraszamy po odbiór nowych kodów, które dla zarejestrowanych czytelników są dostępne bezpłatnie w Wypożyczalni lub za pomocą poczty e mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 

W stronę potrzeb nowoczesnej szkoły – konferencja Wielokulturowość w edukacji

wielominnnKonferencja Wielokulturowość w edukacji zorganizowana 24 października przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku okazała się sukcesem frekwencyjnym i cennym doświadczeniem merytorycznym.
Wydarzenie swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Więcej…
 

Finał planszówkowej gorączki 

mingzloKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Prezydentem Miasta Włocławek objęło patronatem honorowym 3.Gorączkę Złota nad Wisłą - Mistrzostwa Polski 2019 połączone z festiwalem gier planszowych.

Więcej…
 

Pracownicy KPCEN docenieni

minden19W tym roku uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w naszym Centrum w dniu 11.10.2019.

Więcej…
 

Noc Bibliotek 2019 w KPCEN

minnb195 października w naszym Centrum odbyła się kolejna, już piąta edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.
Tegoroczne hasło akcji Znajdźmy wspólny język stało się inspiracją do odbycia podwójnej podróży: do przyszłości z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością oraz przeszłości z gwarą kujawską.

Więcej…
 

Wielokulturowość w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie Andaluzji
- wizyta studyjna

andminnW dniach 25-30 września nauczyciele konsultanci KPCEN we Włocławku, Bydgoszczy, a także inni pedagodzy województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyli w wizycie studyjnej do Hiszpanii. Temat obejmował zagadnienia związane z kulturowym pluralizmem w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie szkół w Sewilli i Maladze.

Więcej…
 

Pracuj w chmurze

kursdoskon newKontynuacja e-learningowego kursu Praca w chmurze rozpocznie się 23 września. Część II potrwa do 18 października. Do szkolenia mogą dołączyć osoby, które nie uczestniczyły w Części I

Uczestnicy poznają między innymi sposoby na prowadzenie cyfrowej dokumentacji, dowiedzą się, jak korzystać z kalendarza, poznają sztuczną inteligencję w postaci Asystenta Google, zagłębią się w świat mediów społecznościowych i blogowania, przygotują i przeprowadzą grupowe rozmowy wideo.

buttonnowy

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 29
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka